Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 17 460 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 537 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 17 460 nowych zakażeń koronawirusem, najwięcej na Mazowszu ? 2479 i na Śląsku ? 1991. Zmarło 537 osób z COVID-19 ? poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

Nowe przypadki zakażeń wykryto u osób z województw: mazowieckiego (2479), śląskiego (1991), wielkopolskiego (1663), małopolskiego (1584), dolnośląskiego (1324), łódzkiego (1233), kujawsko-pomorskiego (1212), pomorskiego (1176), zachodniopomorskiego (1009), lubelskiego (739), podkarpackiego (692), warmińsko-mazurskiego (588), lubuskiego (462), opolskiego (458), świętokrzyskiego (424) i z podlaskiego (275).

Resort przekazał, że w informacjach o 151 zakażeniach nie wskazano adresu. Dane te uzupełni inspekcja sanitarną.

Reklama

MZ poinformowało również, że na COVID-19 zmarło 151 osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami ? 386 osób.

Łącznie od 4 marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 3 857 085 przypadków. Zmarło 89 045 osób z COVID-19. (PAP)

)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama