Reklama

Mini piłka nożna

Dzisiaj (czwartek, 19 kwietnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt.

 

O awans do finału strefy jeleniogórskiej walczyły cztery drużyny.

Wyniki spotkań:
SP Krzeszów : SP Marciszów - 1:3 (0:1)
SP Miszkowice : SP 2 Kamienna Góra - 1:6 (2:1)
SP Marciszów : SP Miszkowice - 1:1 (0:1)
SP 2 Kamienna Góra : SP Krzeszów - 4:1 (3:0)
SP Marciszów : SP 2 Kamienna Góra - 0:4 (0:3)
SP Krzeszów : SP Miszkowice - 2:0 (2:0)

Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, drugie miejsce zajęła podstawówka z Marciszowa. Obie drużyny awansowały do finału strefy. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Krzeszowa, czwarte z Miszkowic.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama