Dzisiaj (czwartek, 19 kwietnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt.
O awans do finału strefy jeleniogórskiej walczyły cztery drużyny.
Wyniki spotkań:
SP Krzeszów : SP Marciszów - 1:3 (0:1)
SP Miszkowice : SP 2 Kamienna Góra - 1:6 (2:1)
SP Marciszów : SP Miszkowice - 1:1 (0:1)
SP 2 Kamienna Góra : SP Krzeszów - 4:1 (3:0)
SP Marciszów : SP 2 Kamienna Góra - 0:4 (0:3)
SP Krzeszów : SP Miszkowice - 2:0 (2:0)
Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, drugie miejsce zajęła podstawówka z Marciszowa. Obie drużyny awansowały do finału strefy. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Krzeszowa, czwarte z Miszkowic.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze