Dzisiaj (niedziela, 1 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został V Turniej Mikołajkowy. O Puchar Przechodni wójta walczyli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.
Piłkarskie drużyny wystawiło sześć MDP. Po raz pierwszy turniej rozegrany został z podziałem na kategorie wiekowe. Rywalizację rozpoczęły dwie drużyny przedszkolaków. W tej kategorii wiekowej wszyscy otrzymali medale.

W starszej grupie (7- 13 lat) zagrały dwie ekipy. W tej rywalizacji wygrał Leszczyniec przed Pisarzowicami.
Najstarsza grupa (do lat 18) walczyła o puchar wójta. W tej kategorii zmierzyły się cztery ekipy. Wygrał Janiszów przed Ptaszkowem, Krzeszowem i Ogorzelcem.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Ksawier Respondek, najlepszą zawodniczką Amelia Nawój, najlepszym strzelcem Piotr Szczepański.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze