Reklama

Mikołajkowy turniej piłkarski

Dzisiaj (niedziela, 1 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został V Turniej Mikołajkowy. O Puchar Przechodni wójta walczyli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.

 

Piłkarskie drużyny wystawiło sześć MDP. Po raz pierwszy turniej rozegrany został z podziałem na kategorie wiekowe. Rywalizację rozpoczęły dwie drużyny przedszkolaków. W tej kategorii wiekowej wszyscy otrzymali medale.

W starszej grupie (7- 13 lat) zagrały dwie ekipy. W tej rywalizacji wygrał Leszczyniec przed Pisarzowicami.

Najstarsza grupa (do lat 18) walczyła o puchar wójta. W tej kategorii zmierzyły się cztery ekipy. Wygrał Janiszów przed Ptaszkowem, Krzeszowem i Ogorzelcem.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Ksawier Respondek, najlepszą zawodniczką Amelia Nawój, najlepszym strzelcem Piotr Szczepański.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama