Dom Kultury w Lubawce organizuje Mikołajkowy Turniej Szachowy. Miłośnicy królewskiej gry zmierzą się 5 grudnia. Początek turnieju o godzinie 15:00.
Zagrać może każdy. Turniej prowadzić będą Dawid Kusztal i Wiesław Lipień. - To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, zmierzyć się z innymi pasjonatami szachów i poczuć ducha rywalizacji. - mówią organizatorzy z Domu Kultury.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze