Dzisiaj (piątek, 5 grudnia) gimnazjum w Pisarzowicach odwiedził Mikołaj wraz z pomocnikami.
Gościł na lekcjach we wszystkich klasach i obdarował nauczycieli i uczniów słodyczami. Przedsięwzięcie było bardzo wyczerpujące, ale Mikołaj sprostał zadaniu.
Jego wizyta sprawiła wszystkim wiele radości.
Na szkolnych korytarzach od razu można było wyczuć świąteczną atmosferę. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście mikołajowe czapki.
Pomysłodawcą zabawy był Samorząd Uczniowski pod opieką Moniki Zawiłowicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze