Dzisiaj ulicami Lubawki jeździł Święty Mikołaj. Machał do spacerowiczów i częstował cukierkami przechodniów.
Zaprzęg Mikołaja przygotowany przez lubawskie Kucykowo wyruszył spod Domu Kultury. Mikołajowi towarzyszyli pracownicy Domu Kultury na czele z dyrektorem - Sławomirem Sławińskim a także strażacy z OSP Lubawka, którzy również częstowali napotkane osoby cukierkami. Mieszkańcy reagowali uśmiechami i pozdrawiali Mikołaja machając.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze