Dzisiaj (piątek, 6 grudnia) na terenie gminy Lubawka ciężko pracował Mikołaj. Podobnie jak w poprzednich latach widziany był w mieście i na terenie wsi.
Mikołaj składał życzenia i wręczał słodkie prezenty zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Można go było spotkać mi.n. na rynku w Lubawce, przy przedszkolu. Odwiedził też Chełmsko Śląskie i kilka wsi. Ten Mikołaj odwiedza mieszkańców gminy już od 25 lat. Wielu z nich zna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze