Młodych piłkarzy MKS Chełmsko Śląskie odwiedził dzisiaj (środa, 4 grudnia) jeden z najstarszych na terenie gminy Lubawka Mikołajów.
Jak udało nam się ustalić "święty" pełni swoją funkcją już ćwierć wieku. Dzisiaj odwiedził piłkarzy MKS Chełmsko Śląskie w szkole, podczas treningu. Pomimo wieku Mikołaj nie zapomniał wręczyć piłkarzom prezentów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze