Dzisiaj (sobota, 15 grudnia) w klubie Relax Kamienna Góra odbył się Turniej mikołajkowy w Martwym Ciągu.
Do rywalizacji przystąpili reprezentanci dwóch dolnośląskich klubów, oprócz kamiennogórskiego Relaksu również Startu Strzegom. W obu drużynach znaleźli się doświadczeni zawodnicy, jak również osoby startujące po raz pierwszy. Szczególnie dla tych drugich, start w tego typu zawodach był cennym doświadczeniem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze