Dzisiaj (czwartek, 5 marca) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w mini piłce siatkowej ?3? dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Do rywalizacji chłopców przystąpiły trzy szkoły: SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra oraz SP Marciszów natomiast do rywalizacji dziewcząt zgłosiła się tylko drużyna SP 1 Kamienna Góra
Wyniki:
Chłopcy:
1. SP 1 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0
2. SP Marciszów ? SP 2 Kamienna Góra 0:2
3. SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 2:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
Awans do zawodów powiatowych uzyskały SP 2 Kamienna Góra oraz SP 1 Kamienna Góra w kategorii chłopców oraz SP 1 Kamienna Góra w kategorii dziewcząt.
Zawody zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze