Reklama

Miejski Pegazik

Dzisiaj (wtorek, 4 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyły się eliminacje miejskie XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ?Pegazik? i 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

 

Prezentacje oceniało jury w składzie Barbara Ziółkowska i Katarzyna Bernaś.

W kategorii ?młodsi? ? recytacja pierwsze miejsce zajął Karol Steczko (Szkoła Podstawowa nr 2), drugie Gabriel Moryson (SP nr 1), trzecie Marcelina Śliczyńska (SP nr 1). Wyróżniony został Marek Gładysz (SP nr 2).

W kategorii ?starsi? ? recytacja wygrał Dominik Bogacz (SP nr 1), drugie miejsce zajęła Martyna Matusiak (SP nr 2), trzecie Aron Jaszek (SP nr 1). Wyróżnieni zostali Natalia Jede i Nikola Mongiało (obie SP nr 2).

Reklama

W kategorii ?starsi? ? poezja śpiewana pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Majak, drugie Angelika Wojtas (obie SP nr 2).

Wszyscy laureaci zostali zakwalifikowani na eliminacje powiatowe, które odbędą się 3 marca br.

Organizator eliminacji i fundatorem nagród (bony książkowe) było Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama