Reklama

Miejska siatkówka

Dzisiaj (czwartek, 12 grudnia) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do rywalizacji w obydwu kategoriach przystąpiły trzy szkoły: SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra oraz SP Marciszów.

Wyniki:
Dziewczęta:
1. SP 1 Kamienna Góra ? SP 2 Kamienna Góra 2:0
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0
3. SP Marciszów ? SP 1 Kamienna Góra 0:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie

Chłopcy:
1. SP 1 Kamienna Góra ? SP 2 Kamienna Góra 1:2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0
3. SP Marciszów ? SP 1 Kamienna Góra 0:2

Reklama

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie

Awans do zawodów powiatowych uzyskały SP 2 Kamienna Góra oraz SP 1 Kamienna Góra zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Zawody zorganizowane przez SZS Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama