Dzisiaj (czwartek, 12 grudnia) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji w obydwu kategoriach przystąpiły trzy szkoły: SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra oraz SP Marciszów.
Wyniki:
Dziewczęta:
1. SP 1 Kamienna Góra ? SP 2 Kamienna Góra 2:0
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0
3. SP Marciszów ? SP 1 Kamienna Góra 0:2
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
Chłopcy:
1. SP 1 Kamienna Góra ? SP 2 Kamienna Góra 1:2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0
3. SP Marciszów ? SP 1 Kamienna Góra 0:2
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
Awans do zawodów powiatowych uzyskały SP 2 Kamienna Góra oraz SP 1 Kamienna Góra zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
Zawody zorganizowane przez SZS Kamienna Góra

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze