Reklama

Miejska koszykówka

Dnia 7 listopada odbyły się miejskie zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

 

W zawodach wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Dziewczęta z SP 2 zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy uplasowali się na drugim miejscu. Obie drużyny awansowały do finału powiatowego.

Tabela końcowa rozgrywek dziewcząt:
1. SP 2 Kamienna Góra
2. SGEE Kamienna Góra
3. SP 1 Kamienna Góra

Skład dziewcząt SP 2: W. Friedek, E. Legutko, A. Dobek, J. Sierosławska, E. Mordarska; N. Rzepiel, A. Antoszczak, N. Jede, O. Marczak, N. Schönberg, opiekun Adam Nowak

Tabela końcowa rozgrywek chłopców:
1. Gimn. nr 2 Kamienna Góra
2.SP 2 Kamienna Góra
3. SGEE Kamienna Góra
4. SP 1 Kamienna Góra
5. Gimn nr 1 Kamienna Góra

Reklama

Skład chłopców SP 2: G. Chodkowski, K. Burghardt, F. Plata, M. Filip, E. Nowak; F. Kwiatkowski, K. Kędzierski, O. Benhalima-Lisowska, D. Ochmanski, C. Hamberger, I. Woźniakowski, opiekun Adam Nowak

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama