Miejscy radni wskazali dzisiaj (piątek, 2 sierpnia) miejsce, w którym może powstać nowy przystanek autobusowy.
O wskazanie miejsc przy drogach powiatowych, w których miasto chciałoby umieścić przystanki zwróciło się starostwo. Radni zaakceptowali propozycję utworzenia nowego przystanku przy ul. S. Staszica. W tej chwili przy tej ulicy funkcjonuje tylko jeden przystanek, przy Zespole Szkół Specjalnych. Z drugiej strony ulicy przystanku nie ma. W tym miejscu nie może więc zatrzymywać się autobus komunikacji miejskiej. Koszt wyznaczenia przystanku to ok. 300 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze