Badanie krwi wykaże, jakie stężenie substancji zabronionych miał w orgaznizmie 41-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego.
Kierowcę do kontroli zatrzymali kamiennogórscy policjanci. Zainteresowało ich zachowanie osób podróżujących osobowym oplem. Osoby przebywające w samochodzie, widząc radiowóz, zaczęły się nerwowo rozglądać. Kierujący był oburzony zamiarem przeprowadzenia kontroli narkotestem. Tłumaczył, że prowadzi aktywny, sportowy tryb życia o nie stosuje zabronionych substancji. Tester wykazał jednak amfetaminy w jego organizmie. W samochodzie policjanci znaleźli 0,3 grama tego narkotyku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze