Reklama

Badanie krwi wykaże stężenie zabronionych substancji w organizmie kierowcy - mieszkańca powiatu wałbrzyskiego

Badanie krwi wykaże, jakie stężenie substancji zabronionych miał w orgaznizmie 41-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego.

Kierowcę do kontroli zatrzymali kamiennogórscy policjanci. Zainteresowało ich zachowanie osób podróżujących osobowym oplem. Osoby przebywające w samochodzie, widząc radiowóz, zaczęły się nerwowo rozglądać. Kierujący był oburzony zamiarem przeprowadzenia kontroli narkotestem. Tłumaczył, że prowadzi aktywny, sportowy tryb życia o nie stosuje zabronionych substancji. Tester wykazał jednak amfetaminy w jego organizmie. W samochodzie policjanci znaleźli 0,3 grama tego narkotyku.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama