Do Jedlicy, rzeki przepływającej przez Pisarzowice, wpadł dzisiaj (sobota, 20 czerwca) mieszkaniec tej wsi.
Wołanie o pomoc dobiegającą z koryta rzeki usłyszeli mieszkańcy. Wezwali straż pożarną. Pierwsi na miejscu byli ochotnicy z jednostki z Pisarzowic.
Mężczyzna trzymał się gałęzi na środku koryta potoku. Jeden z ochotników zszedł do poszkodowanego, przywiązał go do liny. Poszkodowanego udało się wyciągnąć na brzeg. Został przewieziony do szpitala.
Mężczyzna uratowany został z miejsca zaznaczonego na zdjęciu.

fot. strazpisarzowice.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze