Strażacy, policjanci i ratownicy z pogotowia biorą udział w akcji przy ul. Szpitalnej w Kamiennej Górze, na terenie ciepłowni.
Aktualizacja 7.11.2019.
W akcji uczestniczyłi ratownicy GOPR oraz negocjatorzy z Wrocławia. GOPR-owcy pomogli mężczyźnie zejść na niższe części komina, na dół zszedł sam około godziny 1 w nocy.
Mężczyzna to 30-latek z Kamiennej Góry, na komin wszedł już po raz trzeci. Obecnie przebywa w szpitalu w Wałbrzychu.
Oryginalna informacja
Po kominie spaceruje mężczyzna, na razie ratownicy próbują nawiązać z nim kontakt.
fot. użyczone

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze