Reklama

Mercem na podwójnej

Na popularnym kanale youtube ? Stop Cham, pojawiło się nagranie z terenu powiatu kamiennogórskiego. Zachowanie terenowego mercedesa zarejestrowane zostało w Dębrzniku na krajowej piątce.

 

Na ograniczeniu do 40 km/h i zakazie wyprzedzania tuż przed mostem mercedes postanowił wyprzedzić pojazd, w którym umieszczony był rejestrator. W tym miejscu jest też wymalowana i widoczna podwójna ciągła. Tuż za mostem kierujący mercedesem postanowił kolejny raz wyprzedzić. Kolejny raz na podwójnej ciągłej i tuż przed skrzyżowaniem. Kolejne wyprzedzanie widać jeszcze na wzniesieniu tuż przed przejazdem kolejowym.

Autor nagrania zapowiada na filmie zgłoszenie sprawy na policję.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama