Pogoda sprzyjała dzisiaj (sobota, 7 lutego) uczestnikom, kibicom i organizatorom XV Memoriału Staszka Bodzka.
Start i metę zawodów zorganizowano w tym roku wysoko nad Niedamirowem, na Lasockim Grzbiecie. Na tradycyjnych trasach grubość pokrywy śnieżnej nie pozwalała na bezpieczne rozegranie zawodów.
Całą trasę wyznaczono na terenie Czech. Na wysoko położonej polany, przy pięknej, słonecznej pogodzie kibice mogli nie tylko dopingować swoim zawodnikom, ale również podziwiać widoki. Biegowa propozycja MUKN Pod Stróżą Miszkowice spotkała się dzisiaj ze sporym zainteresowaniem.
Kliknij tutaj, aby pobrać wyniki - plik pdf
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze