Reklama

Medalowa niedziela

Dzisiaj (niedziela, 7 października) w Hali Sportowo- Widowiskowej KOSiR w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej na Dolnym Śląsku.

 

W kategorii ?dwójek" najmłodsze zawodniczki AMS ?MINI VOLLEY? Magdalena Lema i Antonia Olszak wywalczyły brązowe medale, natomiast Zosia Gotowt i Inez Chmielewska wygrały cały turniej bez porażki.

W trójkach: Wanesa Poźniak, Iwona Makowska i Kinga Blicharz po wielu stoczonych bojach zajęły dziesiąte miejsce.

Najstarsze siatkarki Mini Volley: Nadia Ziętara, Eliza Maciejewska, Aleksandra Dzimidowicz, Anna Kulas i Katarzyna Pawłowska zdobyły brązowe medale.

Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama