Dzisiaj (niedziela, 7 października) w Hali Sportowo- Widowiskowej KOSiR w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej na Dolnym Śląsku.
W kategorii ?dwójek" najmłodsze zawodniczki AMS ?MINI VOLLEY? Magdalena Lema i Antonia Olszak wywalczyły brązowe medale, natomiast Zosia Gotowt i Inez Chmielewska wygrały cały turniej bez porażki.
W trójkach: Wanesa Poźniak, Iwona Makowska i Kinga Blicharz po wielu stoczonych bojach zajęły dziesiąte miejsce.
Najstarsze siatkarki Mini Volley: Nadia Ziętara, Eliza Maciejewska, Aleksandra Dzimidowicz, Anna Kulas i Katarzyna Pawłowska zdobyły brązowe medale.
Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze