W sobotę (10 października) czworo zawodników KS Relax Kamienna Góra wystartowało w Otwartych Mistrzostwach Śląska Juniorek i Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Otwartym Pucharze Śląska Seniorów Juniorów i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
Zawody odbyły się w w Knurowie. Relax reprezentowali: Sylwia Rembiasz i Alicja Ilczuk oraz Paweł Rembiasz i Sebastian Sobczyk.
Sylwia Rembiasz zdobyła srebrny medal w kategorii Open Seniorek, srebrny w kategorii Open Kobiet i złoty w kategorii Weteranek 1 grupy z wynikiem 67.5kg.
Alicja Ilczuk zdobyła złoto w kategorii Juniorek do lat 23, brąz w kategorii Open Seniorek i brąz w kategorii Open Kobiet z wynikiem 80kg.
Sebastian Sobczyk zdobył złoto w kategorii Juniorów do lat 23 i brąz w kategorii seniorów w wadze do 83kg z wynikiem 160kg. Jest to nowy rekord życiowy tego zawodnika, poprawiony o 10kg.
Paweł Rembiasz zdobył złoto w kategorii Seniorów w wadze do 93kg i złoto w kategorii Weteranów 1 grupy z wynikiem 180kg.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze