Reklama

Medale siłaczy

W niedzielę (9 listopada) w Strzegomiu odbyły się V Integracyjne Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Wśród zawodników byli reprezentanci KS Relax Kamienna Góra.



Aleksandra Sobczyk w kategorii open kobiet do 57 kg zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 57,5 kg

Angelika Gryncewicz w kategorii open kobiet do 57 kg zajęła 3 miejsce z wynikiem 45 kg

Sylwia Rembiasz w kategorii open kobiet powyżej 57 kg zajęła 5 miejsce z wynikiem  47,5 kg

Alicja Ilczuk w kategorio pen kobiet powyżej 57 kg zajęła 8 miejsce z wynikiem 50 kg

Grzegorz Gwiżdż w kategorio pen juniorów do lat 16 zajął 3 miejsce z wynikiem 100 kg

Kamil Konieczny w kategorii open juniorów do lat 18 zajął 6 miejsce z wynikiem 117,5 kg

Maciej Styrna w kategorii open juniorów do lat 18 zajął 8 miejsce z wynikiem 100 kg

Sebastian Sobczyk w kategorii open juniorów do lat 20 zajął 4 miejsce z wynikiem 122,5 kg

Tomasz Czarnota w kategorii open juniorów do lat 20 zajął 6 miejsce z wynikiem 112,5 kg

Poręba Piotr w kategorii seniorów do 83 kg zajął 5 miejsce z wynikiem 107,5 kg

Paweł Rembiasz w kategorii seniorów do 93 kg zajął 5 miejsce z wynikiem 145 kg

Adrian Rosiecki w kategorii seniorów do 93 kg zajął 3 miejsce z wynikiem 155 kg

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama