Nie trzeba być sportowcem, żeby posiadać medale mistrzostw świata i Polski. Wystarczy wylicytować je podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce.
Lubawski sztab pokazał pierwsze fanty, które przekazane zostały na licytację. Roch Szumarowski-Plewa, komendant komisariatu policji w Lubawce, przekazał swoje medale zdobyte na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Polski w wyciskaniu na ławeczce.
Fanty na licytacje WOŚP w Lubawce można przekazywać w Domu Kultury, można też zadzwonić: 726 736 938.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze