Reklama

Medale dla nauczycieli

Prawie rok na wręczenie medali czekały nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Uroczystość odbyła się dzisiaj w Karpaczu.

O przyznaniu medali za Długoletnią Służbę pisaliśmy pod koniec września 2020 roku. Z powodu epidemii koronawirusa odznaczenia wręczone zostały dopiero dzisiaj przez wicewojewodę Bogusława Szpytmę i kuratora Romana Kowalczyka.

Medale złote otrzymali: Mariola Jaciuk, Violetta Majak, Grażyna Twardowska
Medale srebrne otrzymali: Agnieszka Długosz, Bożena Drożdżowska, Adrianna Gęborys, Renata Urbanowicz, Katarzyna Winiarska-Werbel.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama