Prawie rok na wręczenie medali czekały nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Uroczystość odbyła się dzisiaj w Karpaczu.
O przyznaniu medali za Długoletnią Służbę pisaliśmy pod koniec września 2020 roku. Z powodu epidemii koronawirusa odznaczenia wręczone zostały dopiero dzisiaj przez wicewojewodę Bogusława Szpytmę i kuratora Romana Kowalczyka.
Medale złote otrzymali: Mariola Jaciuk, Violetta Majak, Grażyna Twardowska
Medale srebrne otrzymali: Agnieszka Długosz, Bożena Drożdżowska, Adrianna Gęborys, Renata Urbanowicz, Katarzyna Winiarska-Werbel.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze