Policjanci kamiennogórskiej jednostki wybrali się na XI Zimowy Festyn Policyjny, który odbył się w minioną sobotę w Czarnej Górze. Tam uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie.
Złoto powędrowało do I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Mariusza Rusieckiego. O podium otarł się Kierownik Ruchu Drogowego – asp. szt. Tomasz Kurasz, który zawody zakończył na 4 miejscu. To nie wszystko, bo dwóch kolejnych funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji kamiennogórskiej jednostki zajęło miejsca w pierwszej 10 tej rywalizacji.
st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze