7 czerwca na basenie kamiennogórskim odbyły się zawody pływackie w ramach Dni Kamiennej Góry. W zawodach wzięły udział sekcje pływackie z Kamiennej Góry: Kropla i Staniec-Sport oraz kluby z Wałbrzycha: Wodnik, UKS Olimpijczyk oraz UKS Sokół Szczawno-Zdrój.
Łącznie wystartowało 114 zawodników. W punktacji klubowej wygrała sekcja pływacka Staniec-Sport Kamienna Góra, drugie miejsce zajął Wodnik Wałbrzych i trzecie miejsce Sokół Szczawno-Zdrój.

Organizatorami zawodów były : Miejskie Centrum Kultury Fizycznej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych ?Razem?.
Zobacz pełne wyniki
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze