Reklama

Mecz pływacki

Dzisiaj (sobota, 4 czerwca) na basenie w Kamiennej Górze odbył się mecz pływacki Kamienna Góra - Wałbrzych. Zawody były częścią tegorocznych Dni Kamiennej Góry.



W zawodach wystartowało 127 uczestników z trzech wałbrzyskich (UKS Szafir, Wodnik, Klub Sportowy 74) oraz dwóch kamiennogórskich (Staniec-Sport, Kropla) klubów.

W meczu wygrywali:
Ines Martines-Słowikowska (kraul), Antoni Laszkiewicz (kraul), Dominika Batóg (kraul), Mateusz Fiedorowicz (kraul, żabka, delfin), Daria Ostrowska (kraul, grzbiet, delfin), Michał Stelmach (kraul, grzbiet, delfin), Klaudia Żurawska (kraul, grzbiet), Dawid Kurtaś (kraul, grzbiet, delfin), Maja Drzewiecka (grzbiet,  delfin), Marcel Matujzo (grzbiet), Anna Limanówka (grzbiet), Mikołaj Łotoszyński (grzbiet), Aleksandra Dębska (żabka), Dominik Ochudło (żabka, delfin), Natalia Nowakowska (żabka), Maja Idek (żabka), Adrian Szarkowski (żabka), Julia Potoniec (żabka, delfin), Gabryel Brożyna (żabka), Michalina Fałdzińska (delfin)

Trzy najlepsze Kluby/Sekcje otrzymały Puchar Burmistrza Kamiennej Góry. Drużynowo mecz wygrał UKS Szafir (68 punktów) przed Staniec-Sport (65), Wodnikiem (35), KS 74 (16) i Kroplą (9).

Kliknij tutaj, aby pobrać pełne wyniki.

Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama