Reklama

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wsparli 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez aukcję maskotki-strażaka i kubka. Wolontariuszki zakładają eSkarbonki.

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Pisarzowicach postanowili wspomóc 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Młodzi druhowie zebrali pieniądze i zakupili maskotkę-strażaka. Do pieska dołączony będzie ceramiczny kubek ochotników z Pisarzowic. 

Fanty będzie można wylicytować w sztabie prowadzonym przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie. 

Wśród członków MDP Pisarzowice są również wolontariuszki, które założyły eSkarbonki:

Klaudia -> https://eskarbonka.wosp.org.pl/kobisatumi

Reklama

Zuzanna -> https://eskarbonka.wosp.org.pl/zisokolina

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama