Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Pisarzowicach postanowili wspomóc 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Młodzi druhowie zebrali pieniądze i zakupili maskotkę-strażaka. Do pieska dołączony będzie ceramiczny kubek ochotników z Pisarzowic.
Fanty będzie można wylicytować w sztabie prowadzonym przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie.
Wśród członków MDP Pisarzowice są również wolontariuszki, które założyły eSkarbonki:
Klaudia -> https://eskarbonka.wosp.org.pl/kobisatumi
Zuzanna -> https://eskarbonka.wosp.org.pl/zisokolina
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze