Dzisiaj (piątek, 6 marca) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze brali udział w III Integracyjnym Konkursie Tabliczki Mnożenia organizowanym przez SOSW w Jeleniej Górze.
Pięcioosobowa drużyna ZSS rywalizowała z drużynami z innych placówek specjalnych z terenu województwa dolnośląskiego. Uczniowie rywalizowali w zawodach matematyczno-sportowych. Liczyła się dobra znajomość tabliczki mnożenia, szybkość, spostrzegawczość, a przede wszystkim dobra zabawa. Konkurs umilił występ wokalny pani Katarzyny ze szkoły muzycznej Yamaha z Jeleniej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze