Reklama

Maszt od rządu

Senator Krzysztof Mróz zachęcał dzisiaj (środa, 23 września) do zgłaszania chęci budowy masztu z biało-czerwoną flagą. Akcja to inicjatywa premiera z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

 

Rząd sfinansuje postawienie masztu flagowego w każdej gminie, w której zebrane zostanie odpowiednie poparcie. W przypadku gmin do 20 tys. mieszkańców wystarczy poparcie projektu przez 100 osób. Poparcie wyrazić można wypełniając ankietę w Internecie. Głosy zbierane będą do 11 listopada. Listę gmin, w których powstaną maszty mamy poznać do 29 listopada.

Średni koszt jednego masztu oszacowany został na 4 tys. zł.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama