Jutro (środa, 15 kwietnia) w Lubawce i Chełmsku Śląskim rozdawane będą maseczki. Ich używanie w miejscach publicznych będzie obowiązkowe od czwartku.
Mieszkańcy gminy Lubawka będą będą mogli otrzymać maseczki na Placu Wolności w Lubawce i na rynku w Chełmsku Śląskim w godzinach 11:00-13:00. Mieszkańcy wsi mogą zgłaszać zapotrzebowanie na maseczki do sołtysów.
Maseczki wielokrotnego użytku sponsorują lubawscy samorządowcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze