Reklama

Maseczki po 30 maja

Przypominamy, że zniesienie ograniczenia używania maseczek czy innych środków zasłaniających usta i nos od 30 maja dotyczy jedynie poruszania się po otwartym terenie z zachowaniem odległości.

 

Nadal obowiązuje nakaz używania maseczek m.in. w sklepach, aptekach, urzędach czy też ośrodkach zdrowia.

Warto pamiętać, że nosząc maseczkę należy zapoznać się z ogólną informacją na jej temat. Maseczki jednorazowe nie nadają się do prania. Można taką maseczkę wziąć idąc np. do sklepu. Po wykorzystaniu należy ją zutylizować.

Wielorazowe maseczki można nosić, w zależności od wykorzystanych materiałów, od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Później należy je wyprać zgodnie z instrukcją.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama