Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce rozdawali dzisiaj (poniedziałek, 20 kwietnia) maseczki. Akcję przeprowadzili chodząc po ulicach miasta.
Na ulicach Lubawki można było dzisiaj zobaczyć umundurowanych strażaków z miejscowej OSP. Druhowie rozdawali maseczki uszyte przez mieszkanki gminy. Dzisiaj strażacy mieli ok. 100 maseczek. Kolejne są szyte. Od mieszkańców gminy lubawscy strażacy otrzymali materiały niezbędne do uszycia maseczek. Przekazali je osobom w wolnym czasie szyjącym maseczki. Wkrótce dostępne będą więc kolejne maseczki, które znowu zostaną rozdane.
Osoby chcące otrzymać maseczkę mogą zgłaszać się do remizy w Lubawce. W miarę możliwości strażacy przekażą maseczki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze