Reklama

Wyjazd do Portugalii w ramach programu Erasmus+ dla ZSZiO - raport z projektu w auli szkolnej, uczniowie, nauczyciele, technicy żywienia, usługi gastronomiczne, handlowcy, informatycy, logistycy, staże, zwiedzanie.

Dziewiętnaścioro uczniów i dwie nauczycielki z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących uczestniczyło w wyjeździe do Portugalii zorganizowanym w ramach programu Erasmus+.
Uczniowie ZSZiO co roku uczestniczą w zagranicznych stażach. Po Wyjazdach do Niemiec i Szwecji przyszedł czas na Portugalię. Przyszli technicy żywienia i usług gastronomicznych, handlowcy, informatycy, logistycy spędzili w Portugalii prawie cały  marzec. Pojechali wrócili 31. Mieszkali w Povoa de Varzim.
Grupa od poniedziałku do piątku pracowała w miejscowych firmach. Logistycy pomagali w trzech magazynach, handlowcy w dwóch firmach, technicy żywienia poznawali pracę w kuchniach dwóch restauracji, a informatycy trafili do dwóch firm.
Popołudnia i weekendy młodzież miała wolne. Ten czas poświęciła na zwiedzanie Portugalii. 
Dzisiaj projekt został podsumowany podczas spotkania w szkolnej auli. Prawie miesiąc spędzony w Portugalii młodzież pokazała na prezentacji. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama