Podczas interwencji w jednym z mieszkań w Miszkowicach lubawscy policjanci ujawnili narkotyki.
Z ustaleń policji wynikało, że 33-letni mieszkaniec Miszkowic może mieć narkotyki. Podczas interwencji mężczyzna zaprzeczał, twierdził, że w domu nie ma niczego zakazanego.
Podczas przeszukania policjanci znaleźli susz roślinny, jak się okazało były to prawie cztery działki marihuany. Narkotyk nie był ukryty, policjanci znaleźli go w pudełku leżącym na stole.
Mężczyzna przyznał się, że narkotyki są jego własnością. Sprawa trafi do sądu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze