Na terenie przy Domu Kultury w Marciszowie trwa Festyn Charytatywny. Uczestnicy mogą zarówno obejrzeć występy na scenie, jak i wziąć udział w zabawach.
Na chętnych czekają m.in. stoiska gastronomiczne, dmuchańce, kule w basenie, można przejechać się quadem.
Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na potrzeby OSP Marciszów oraz dalszą rehabilitację strażaka Kamila.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze