Wczoraj (wtorek, 19 listopada) w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
ZS Gim nr 1 Kamienna Góra ? Gim. Chełmsko Śląskie 5:9
Gim. Pisarzowice ? Gim Marciszów 7:16
Gim. Chełmsko Śląskie ? Gim. Pisarzowice 13:12
Gim Marciszów ? ZS Gim nr 1 Kamienna Góra 11:3
Gim. Chełmsko Śląskie ? Gim Marciszów 16:17
ZS Gim nr 1 Kamienna Góra ? Gim. Pisarzowice 6:14
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Marciszowie
2. Gimnazjum w Chełmsku Śląskim
3. Gimnazjum w Pisarzowicach
4. ZS Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze
Skład drużyny Gimnazjum Marciszów: Oliwia Bielak, Aleksandra Gwóźdź, Aleksandra Wiktor, Agata Bienias, Angelika Ciupak, Oktawia Czarnota, Weronika Radomska, Paulina Pikus, Dominika Pruś, Martyna Bielak, Marcelina Sromek, Aleksandra Orszulak. Opiekun Robert Murawski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze