Reklama

Małysz w Lubawce

Adam Małysz, obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego, jeden z najlepszych skoczków narciarskich, gościł w Lubawce. Odwiedził skocznię narciarską oraz ratusz.

Z Adamem Małyszek do Lubawki przyjechał Macieje Maciusiak, koordynator Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „ORLEN Szukamy Następców Mistrza”.

Wizyta została zainicjowana przez radnego Lubawki – Rafała Czurę oraz dyrektora MGOK – Marcina Makasia. W spotkaniu uczestniczył prezes klubu LUKS-SKI Lubawka – Jan Szymiczek oraz Katarzyna Postrach z MGOK.

Dla Adama Małysza była to pierwsza wizyta na lubawskiej skoczni. Polski mistrz zapowiedział wsparcie Lubawki przy budowie małych skoczni oraz podczas szkolenia młodzieży.

Reklama

Maciej Maciusiak kilkanaście lat temu skakał na lubawskiej skoczni. Teraz obiecał nieodpłatne przekazanie lubawskiemu klubowi kompletu sprzętu dla młodzieży, która podejmie szkolenie.

fot. użyczone 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama