Dzisiejszego popołudnia w centrum Kamiennej Góry powstawały długie korki pojazdów. Momentami kolejka samochodów zaczynająca się na skrzyżowaniu pod ratuszem, kończyła się przed rondem na ul Papieża Jana Pawła II.
Po godzinie 15 centrum miasta z reguły staje w korkach. Pracownicy wychodzą z pracy, jadą do domów, na zakupy, po dzieci. Dzisiaj dodatkowym utrudnieniem był slalom na ul. Waryńskiego wyznaczony przez ekipę malującą przejścia dla pieszych. Na tym odcinku malowane były dwa przejścia, przy banku oraz przed wjazdem w Al. Wojska Polskiego. W obu miejscach przejazd był zwężony, a kierowcy bardzo zwalniali przy pracującej ekipie. Dodatkowo przed kwiaciarnią część jezdni zastawiał samochód ekipy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze