Długotrwałe upały i małe opady doprowadziły do pierwszych problemów z dostępem do wody. Mieszkańcom powiatu pomagają strażacy z jednostek OSP.
OSP Lubawka dowozi wodę do studni w Szczepanowie. Jednostki z Miszkowic i Jarkowic pomagają mieszkańcom obu wsi.
Na terenie gminy Marciszów OSP dowozi wodę do Nagórnika oraz kilku studni w innych miejscowościach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze