Reklama

Mali strażacy

W ubiegły piątek w Przedszkolu nr 3 w Kamiennej Górze (ul. Papieża Jana Pawła II) po raz kolejny odbyło się "Pasowanie na Strażaka".



To już czwarta drużyna osiągnęła sprawności, które potrzebne są młodym strażakom. Drużynę do pasowania przygotowały wychowawczynie Elżbieta Zięba i Anna Piotrak wraz ze strażakiem OSP Adamem Ryczko.

W uroczystości brali udział strażacy z OSP Ptaszków oraz PSP Kamienna Góra oraz zaproszeni goście.

Dzieci przedstawiły program artystyczny i pokonały tor przeszkód. Pasowania dokonał komendant OSP Ptaszków - Andrzej Bilman. Po uroczystości dzieci mogły poćwiczyć gaszenie pożaru oraz zobaczyć z bliska prawdziwy wóz strażacki.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama