W pierwszym tygodniu grudnia Dom Kultury w Lubawce gościł będzie kolejną wystawę lokalnego artysty. Tym razem swoje prace zaprezentuje laureatka kilkunastu regionalnych i krajowych konkursów plastycznych a zarazem mieszkanka Gminy Lubawka - Kasia Włodarczyk.
Aktualizacja 22.11.2019.
Wystawa została przeniesniona na 4 grudnia
Będzie to drugie wydarzenie z cyklu wystaw promujących lokalną twórczość i pasje. Cykl ten skierowany jest do osób, które są aktywne artystycznie i posiadają własne dzieła - zwłaszcza do tych, którzy nie mieli okazji zorganizować swojej własnej wystawy.
Wystawa zaplanowana jest na 3 grudnia, o godzinie 18:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze