Reklama

Mała frekwencja - galeria zdjęć

Po przerwie spowodowanej pandemią dzisiaj (2 maja, poniedziałek) odbył się Bieg z Flagą w Pisarzowicach. Impreza zorganizowana została w ramach Fit Festivalu Sportowej Majówki w gminie Kamienna Góra.

Niestety z powodu małej frekwencji nie odbył się półmaraton, bieg na Skalnik. Również konkurencja Nordic Walking (na 7,5 kilometra) nie przyciągnęła wielu chętnych.

Zgodnie z tradycją przed Biegiem odbyła się wspólna rozgrzewka.

W kategorii kobiet wygrała Ewelina Ciepłucha, drugie miejsce zajęła Sylwia Straus, trzecie Edyta Dereń.
W rywalizacji panów najlepszy był Paweł Zawiślak, drugi był Patryk Straus, trzeci Oskar Ora.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama