Po przerwie spowodowanej pandemią dzisiaj (2 maja, poniedziałek) odbył się Bieg z Flagą w Pisarzowicach. Impreza zorganizowana została w ramach Fit Festivalu Sportowej Majówki w gminie Kamienna Góra.
Niestety z powodu małej frekwencji nie odbył się półmaraton, bieg na Skalnik. Również konkurencja Nordic Walking (na 7,5 kilometra) nie przyciągnęła wielu chętnych.
Zgodnie z tradycją przed Biegiem odbyła się wspólna rozgrzewka.
W kategorii kobiet wygrała Ewelina Ciepłucha, drugie miejsce zajęła Sylwia Straus, trzecie Edyta Dereń.
W rywalizacji panów najlepszy był Paweł Zawiślak, drugi był Patryk Straus, trzeci Oskar Ora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze