Początek maja rozpocznie się w Lubawce koncertami w parku Watra. Muzycznym występom towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna.
W piątek (1 maja) koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00. Na scenie wystąpią Ksawery Remiszewski, Lena Urbanek, Kamil Jachimiuk, Damian Wińcza oraz DEJDA. O godz. 21:30 zaplanowano dyskotekę plenerową „Disco pod gwiazdami”.
W sobotę (2 maja) zabawa ponownie rozpocznie się o godzinie 17:00. Wystąpią zespoły: Krwiopijcy, Rockowe Petardy, Pogrzebowa Banda, Gumikleizy, Szczyle oraz The Splithead. O godz. 21:30 odbędzie się dyskoteka, którą poprowadzi DJ Bolek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze