Reklama
MAJ01

Lubawka, Parka Watra godz: 17:00

Początek maja rozpocznie się w Lubawce koncertami w parku Watra. Muzycznym występom towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna.

W piątek (1 maja) koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00. Na scenie wystąpią Ksawery Remiszewski, Lena Urbanek, Kamil Jachimiuk, Damian Wińcza oraz DEJDA. O godz. 21:30 zaplanowano dyskotekę plenerową „Disco pod gwiazdami”.

W sobotę (2 maja) zabawa ponownie rozpocznie się o godzinie 17:00. Wystąpią zespoły: Krwiopijcy, Rockowe Petardy, Pogrzebowa Banda, Gumikleizy, Szczyle oraz The Splithead. O godz. 21:30 odbędzie się dyskoteka, którą poprowadzi DJ Bolek.

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/04/2026 16:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama