Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza na cykl imprez zaplanowanych podczas pierwszego majowego weekendu.
We wtorek (1 maja) o godzinie 14:00 zaplanowano zabawy dla dzieci na stadionie.
W czwartek (3 maja) o 10:00 na stadionie rozpocznie się IV Turniej Przyjaźni, czyli turniej piłki nożnej. Natomiast na godzinę 17:00 w Domu Kultury zaplanowano koncert operetki.
W piątek (4 maja) w Parku Watra odbędzie się piknik. Od 16:00 trwać będą zabawy i konkursy. Od 19:30 koncerty.
W sobotę (5 maja) o godzinie 16:00 w Domu Kultury wystąpi teatr improwizacji Jesiotr.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze