Od 2 do 4 maja Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaplanowało cykl imprez związanych z długim majowym weekendem.
W czwartek (2 maja) Centrum Kultury zaprasza na dziedziniec i do sali tanecznej na imprezę z okazji Dnia Flagi. Zaplanowano prezentację multimedialną "Poznaj naszą biało-czerwoną" oraz rodzinne warsztaty plastyczne "Malowanie flagi".
W piątek (3 maja) odbędzie się koncert "Mizia & Mizia Blues Band"
Na sobotę (4 maja) zaplanowano mistrzostwa powiatu w szachach.
Majówkę zakończy w sobotę (4 maja) koncert Vivat Maj!. W sali widowiskowej wystąpi sekcja wokalna Centrum Kultury "Do-Re-Mi" oraz zespół "Olga". Początek o godzinie 16:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze