Macie dość stresu, a Wasze kości bolą od siedzenia na kanapie? Tęsknice za słońcem, drzewami i zapachem wiosny? Pragniecie spokoju, ciszy i odrobiny rodzinnej zabawy, a grillowanie wydaje Wam się tandetnym przeżytkiem? Doskonale! Spędźcie z nami 1 maja!
Joga, dźwięki gongów tybetańskich i gra terenowa w najpiękniejszym parku w Wałbrzychu! Spotykamy się 1 maja, o godz. 10.00 w Parku im. Jana Sobieskiego pod punktem widokowym na Górze Parkowej!
Weźcie coś wygodnego do siedzenia, zapewniamy relaks!
Będzie bezpiecznie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze