Reklama

Luzujemy ograniczenia związane z pandemią i odkażamy miasto

W najbliższy poniedziałek w Kamiennej Górze otwarte zostaną parki i cmentarze. Kupcy będą też mogli wrócić na swe stoiska na miejskim targowisku.

 

Przebywając na zewnątrz należy jednak zachować dystans minimum dwóch metrów od innej osoby. Obowiązuje też nakaz zasłaniania twarzy i nosa.

Uwaga! Place zabaw nadal pozostają zamknięte!

Urząd miasta w Kamiennej Górze zakupił 1000 lirów płynu dezynfekującego. W poniedziałek pracownicy Spółki Mieszkaniowej przystąpią do odkażania: ławek parkowych, koszy na śmieci, wiat przystankowych oraz parkometry.

Od 20 kwietnia zostaną otwarte:

Ośrodek Wypoczynku Świątecznego ? ?Zalew? Park przy ul. Aleja Wojska Polskiego im. Księcia Bolka II Park ul. Marii Skłodowskiej ? Curie im. Carla Gottharda Langhansa Skwer ? skrzyżowanie ul. Marii Skłodowskiej ? Curie i ul. Słonecznej Skwer skrzyżowanie ul. Kościuszki i ul. Słonecznej im. Tadeusza Kalamana Skwer przy ul. Księcia Bolka I na skrzyżowaniu z ul. Krzeszowską Skwer skrzyżowanie ul. Wałbrzyskiej i ul. Katowickiej Skwer przy ul. S. Staszica Skwer przy ul. Fryderyka Chopina Skwer przy ul. gen. J. Hallera Deptak przy ul. Spacerowej Skwer przy budynku nr 18 na Osiedlu Antonówka Trasa turystyczna na Górze Parkowej Góra Parkowa od ul. Piastowskiej Park ul. T. Kościuszki ? Zadrna Cmentarz przy ul. Katowickiej Cmentarz przy ul. Wałbrzyskiej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama