Reklama

Lubawskie portrety

W Domu Kultury w Lubawce odbył się dzisiaj (środa, 15 lipca) wernisaż wystawy fotograficznej Portrety.



Prezentowane fotografie to wynik półrocznej pracy członków sekcji fotograficznej działającej przy Domu Kultury. Tym razem uczestnicy zajęć postanowili zająć się portretem. Na ile udało im się opanować ten rodzaj fotografii będzie można przekonać się jutro (czwartek, 16 lipca)  w Domu Kultury, ratuszu oraz podczas Święta Lubawki. W sobotę (18 lipca) wystawa prezentowana będzie  na rynku, a od poniedziałku (20 lipca) w holu ratusza. Po dwóch tygodniach prace ponownie trafią do Domu Kultury.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama