Rozstrzygnięty został konkurs Lubawskie okna na Boże Ciało. Organizatorzy w czasie epidemii koronawirusa chcieli zachęcić mieszkańców Lubawki do podtrzymania tradycji ozdabiania okien w Boże Ciało.

Oceniając zgłoszone okna, jury brało pod uwagę wykorzystanie starych wizerunków, tradycyjnych elementów oraz motywów przyrodniczych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze